נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 דברים שכל בעל כלבים חייב לדעת

מאמן כלבים

אל תזלזלו במשפט המוכר שאומר שגידול של כלב זהה לגידול של ילד. שכן, כלב מצריך תשומת לב רבה והיכרות עם מידע בסיסי שיאפשר לבעלים שלו לפתח אותו מכל מיני בחינות. המדריך הנוכחי ירכז את 4 הדברים החשובים ביותר שכל בעל כלב צריך להכיר וליישם. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתגדלו את הבייבי (כלומר הכלב) שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

אל תפחדו מגבולות וכללים

אנו שומעים לא פעם על בעלי כלבים שנמנעים מהצבת גבולות וכללים, מתוך עצלות או חוסר ידע. חשוב לציין כבר עכשיו שמדובר בעניין הכרחי שיאפשר לכם ליהנות מגידול הכלב לאורך שנים. שכן, הדבר בא לידי ביטוי בכל צעד ושעל, לדוגמא:

  • הצבת גבולות בעת טיול עם הכלב תאפשר לכם לטייל בנעימים ולא להחזיק ברצועה בחוזקה
  • הצבת כללים שנוגעים להתנהלות נכונה בעת קבלת אורחים, תאפשר לקבל את החברים וקרובי המשפחה ללא תקיפות מצד הכלב
  • הצבת כללים בנוגע להתנהלות נכונה בעת יציאת הבעלים מהבית, תאפשר לכם לחזור לבית נקי ומסודר

אילוף כלבים

היכרות עם זן הכלב שלכם תקל על גידולו

אתם חייבים להכיר מקרוב את התכונות שמתאימות לזן הכלב שבידיכם. שכן, כך תוכלו להכיר במאפיינים שלו מקרוב ולמנוע הופעתן של בעיות רפואיות שונות. אם אין בידיכם את המידע הבסיסי הזה, עליכם להיכנס לאתר  הנובחים – לבעלי הכלבים. שם תמצאו את כל המידע הרלוונטי שנוגע לסוגי הכלבים השונים, התנהלות נכונה עם הכלב ואפילו הטבות ייחודיות לבעלי כלבים שמנויים לאתר.

 

תספורת אינה מתבצעת רק למטרות אסתטיקה

ראיתם לאחרונה כלב שעבר תספורת מצחיקה ברחוב? אם כך, כדאי שתדעו שיש לכך סיבה. בעלי כלבים שמבינים עניין, קובעים תור למספרת כלבים אחת לזמן מה. שכן, הם יודעים שהכלב צריך לעבור תספורת בשלב זה, אחרת הוא עלול לסבול מבעיות בריאותיות שונות. אחת הבעיות הנפוצות ביותר נוגעת לדלקות עיניים. הרי השיער נכנס לתוך העין ופוגע בה. בעיה נוספת שניתן למנוע באמצעות תספורת תדירה היא מכת חום שמתרחשת לא פעם בעקבות חימום יתר של הגוף.

 

שמירה על אורח חיים מאוזן יאריך את חייו של הכלב

הדבר הרביעי והאחרון שכל בעל כלב צריך להכיר וליישם נוגע לאורח חיים בריא. מי שיעניקו לכלב שלהם מזון בריא ומזין ויאפשרו לו לפרוק אנרגיה מספר פעמים במהלך היום, יבטיחו לו בריאות מיטבית לאורך זמן. שימו לב, אם אתם רוצים לפעול כך אך אינכם יודעים איך לעשות זאת, עליכם להיכנס לאתר שהוצג לעיל. שכן בו נמצא כל המידע החיוני עבורכם, בעלי הכלבים.

 

השורה התחתונה

בעלי הכלבים צריכים להתייחס לחיית המחמד שלהם כאל ילד. שכן, כך יתאפשר להעניק לו חיים ארוכים, בריאים וטובים. המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 4 הדברים שיובילו לתוצאה רצויה זו, כך שנותר לכם רק ליישם וליהנות מזמן איכות עם הכלב שלכם.

בעלי הכלבים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים