נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

אתם טסים לחופשה ארוכה? 3 פתרונות עבור הכלב שלכם

טסים לחופשה ארוכה

טיסה לחופשה ממושכת מצריכה מציאת פתרון הולם עבור הכלבים האהובים שלנו. יש מי שבוחרים להשאיר אותם בארץ לתקופה, בעוד אחרים מעדיפים לצרף אותם לנסיעה. מדריך זה יציג בפניכם את 3 הפתרונות הטובים ביותר שיאפשרו לכם לעלות על המטוס בראש שקט. הישארו כאן ותגלו מהו הפתרון המתאים עבורכם.

 

פתרון ראשון – פנסיון

האפשרות הראשונה שעומדת בפניכם היא למצוא פנסיון שיהווה בית עבור הכלב שלכם. מדובר במתחם סגור שמקבל אליו כלבים לתקופות שונות. תמצאו בפנסיונים אלה כלבים שצפויים לשהות שם כשבוע, בעוד אחרים עשויים להישאר למשך חודש או יותר. בחירה בפנסיון מצריכה בירור מעמיק אודות טיבו. שכן, עליכם להיות בטוחים בכך שמדבר במקום שמנוהל על ידי אנשים אוהבי כלבים שיעניקו לכלב שלכם את הטיפול הטוב ביותר שכולל בין היתר את הנקודות הבאות:

  1. מסירת מזון איכותי בכמות שתואמת לסוג וגיל הכלב
  2. מסירת מיטה נוחה לישון בה
  3. יציאה טיולים מרובים
  4. היצע רחב של צעצועים ומשחקים

 

בית לכלב שלך

 

פתרון שני – רכישת כלוב טיסה

תכירו את הפתרון המושלם שיאפשר לכם לצאת מהארץ מבלי להשאיר את הכלב שלכם מאחור. מדובר בכלוב ייעודי שמאפשר לכלב לשהות בתוכו במהלך הטיסה. חשוב שתדעו שיש כל מיני סוגים של כלוב טיסה. למשל, כלוב רך או כלוב קשיח שמגיעים בגדלים שונים.

 

טיפ לבחירה בכלוב טיסה איכותי

עליכם להכיר בטיפ חשוב שיאפשר לבחור בכלוב טיסה איכותי. חשוב שתעשו זאת רגע לפני שתיידעו את חברת התעופה לגבי הטסת כלב לחול. כאמור, יש מגוון רחב של דגמים ואתם צריכים לשים את האצבע על הדגם שיתאים לכלב שלכם מבחינת המשקל והמידות. לצד זאת, עליכם לבדוק את איכות הבד ולוודא שהוא נעים למגע וגם חזק מספיק, כך שהוא לא ייקרע או ייפגם במהלך הנסיעה.

מיטה נוחה לשינה

 

פתרון שלישי – סאבלט

יש לא מעט אנשים שמתכננים לטוס לחופשה ארוכה ולהשאיר את ביתם ריק, ללא אכלוס. אם אתם עונים על הגדרה זו, עליכם לבדוק את האפשרות לביצוע סאבלט תמורת שמירה על הכלב. מדובר בהזמנה של אורחים שישהו בבתיכם לאורך כל התקופה ויתחייבו לטפל בכלב האהוב שלכם עד הרגע שבו תחזרו. חשוב לציין שמדובר בפתרון שעשוי להיות מורכב, משום שהוא מצריך בחינה מעמיקה של האורחים שתאפשר לוודא את 2 הדברים הבאים:

  1. אלה ישמרו על ביתכם ולא יפגעו ברהיטים
  2. הם מסוגלים לקחת אחריות על הכלב ולספק את צרכיו על הצד הטוב ביותר

 

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שיסייע לכם לטוס לחופשה ארוכה בחו"ל. בשלב זה אתם מכירים ב – 3 הפתרונות שיאפשרו לכם לטוס בנינוחות, כך שנותר לכם רק לבחור באפשרות המתאימה ביותר ולבצע את הפעולות שיובילו ליישומה. נאחל בהזדמנות זו שתהיה לכם טיסה נעימה ושהכלב שלכם יקבל את הטיפול ההולם בכל דרך שתבחרו.

כלוב טיסה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים